#Lifeisabeachcocktail . com

Není jen tak obyčejná fráze doplněná hashtagem, ani obyčejný životní styl. Je to životní motto, které denně inspiruje spousty svých fanoušků a diváků k zdravějšímu životnímu stylu, ekologii, lásce, práci na sobě samém a odvrací ty největší módní prohřešky.

Učí své čtenáře vařit ze zdravých a čerstvých surovin od lokálních farmářů a snaží se léčit a předcházet nemocem i předčasnému stárnutí. Svoje recepty mimo jiné obohacuje i o kosmetické „DIY“ návody z přírodních surovin a snaží se používat selský rozum při názorech na celkové zdraví člověka.

Často vysvětluje civilizační problémy a snaží se rozšiřovat povědomí o tom, jak žít v souladu s přírodou, ekologicky a najít řešení pro všechny, jak se mohou jednoduše zapojit.

Podněcuje v lidech jiné pohledy na jejich zdraví a celkovou vitalitu a podporuje je při sportu a pohybu. Také se snaží dbát o duševní zdraví člověka a o jeho osobní rozvoj, který může pomoci nám všem okolo. Je totiž nutné na sobě a svém chování pracovat a rozšiřovat na světě to dobré a pozitivní, nicméně bez práce nejsou koláče. A to ani ty bez lepku nebo dokonce raw!

Inspiruje a podporuje lidi v cestování a maže sociální předsudky. Přibližuje různé odlišné kultury a představuje jejich důležitost. Místní krásná místa, příroda, moře, hory, někdy vzdálené i na míle daleko. Člověk přece nemůže být celý život na jednom místě!

A v neposlední řadě #Lifeisabeachcocktail . com není nikdy pozadu se světovými trendy! Ví, že pokud je člověk zdravý, vypadá mladě a věnuje sám sobě dostatek pozornosti, musí se i dobře oblékat, a to podle posledních trendů! Naleznete zde inspiraci na spoustu módních outfitů a beauty tipů.

Takže pokud stále ještě váháte, usaďte se pohodlně do křesla a začtěte se do některých posledních článků. Brzy zjistíte, že Vás tento životní styl pohltil a začínáte přemýšlet nad spoustou problémů, které zapadají jako skládačka dílek po dílku do sebe. Potom už není cesty zpět. A tak to má být.

Na zdraví! (a to doslova…)


Ann

Píše tento blog pro radost a pro rozšíření všeobecného povědomí o zdraví, módě a zdravém životním stylu. Snaží se, aby to všechno mělo smysl a aby se každý mohl zapojit. Miluje kávu, čerstvý Vogue, nové šaty, jídlo a řezané květiny. Je už prostě taková…

Z celého srdce ti děkuje za každou návštěvu, komentář a sdílení.

Žij si svůj život, tak jak chceš. Je jedno jestli je pátek nebo pondělí #lifeisabeachcocktail . com !

O ochraně Vašich osobních údajů podle platných podmínek GDPR zde.