Povinná inventura před poslední večeří aneb PF 2019

A je to tady. Poslední den v roce. Tak jako každý rok nevíme, co nám přinese nového, za co se vyplatí bojovat a co starého nechá ležet v tajných zásuvkách hluboko pod zámkem. Každý rok je to stejné… spousta bublinek, jídla, oslav, ohňostrojů a všechno jen proto, abychom si opravdu uvědomili, že nový rok už přišel. A jako vždy řekli: “zase to tak rychle uteklo”! 

Něco starého končí, aby něco nového mohlo začít. Je to jednoduché, svět se točí pořád dokola a my stárneme. Za každou zkušenost nám obličej připočítává vrásky a naše srdce se stávají silnějšími až po všech těch bolestných ztrátách. Pak je tu s námi ona známá karma, která každému vrátí vše, co chtěl. To dobré i to špatné, nemůže přece zůstat dlužna. Začátek nového roku by však neměl být o pláči nad rozlitým mlékem, ani o dlouhých a bolestivých pohledech do naší minulosti. Měli bychom se dívat vpřed a myslet na to nové, co nám život právě teď přináší…

Někdo hledá novou lásku, někdo nová přátelství, někdo změnu a někdo nehledá nic. Ať už čekáte, že Vám nový rok přivane do cesty cokoliv, tak nezapomeňte na to, že zadarmo to nebude.

Pokud jste nejen v minulých letech napáchali spoustu chyb a dodnes jste si je neuvědomili a nepřiznali, tak se z nich nikdy nepoučíte a skoro jistě je budete dělat i nadále. Silvestr by neměl být bujarou oslavou příchodu nového roku, protože nový začátek nemůže sám o sobě nic změnit. Měla by to být spíše klidná inventura uplynulého roku a našeho chování. Měli bychom si utřídit svoje myšlenky, cíle, správné i nesprávné kroky. Ujasnit si, kým chceme být a hlavně určit, co pro to budeme dělat. Nemůžeme čekat velké změny, když pro ně ani prstem nehneme.

Můj Silvestr

Můj poslední večer v roce bude nejspíš takový, jaký popisuji. Vždy si tvořím na papír mapu snů, cílů a plánů na celý rok. Tu si později pověsím na viditelné místo, abych ji měla celý rok na očích. Vím pak naprosto přesně všechny svoje předsevzetí a cíle a zároveň je budu moci teď porovnat. Co všechno jsem zvládla a co naopak ne. Je to skvělá metoda toho, jak na sobě celý rok odvádět alespoň nepatrnou práci. Svoje plány doplním o krásné obrázky, které se mi líbí a z nudné činnosti se pak stává velká zábava. Přičtěme k tomu trochu bublinek, zdravých chlebíčků a dobré hudby či společnosti a jsem nadmíru spokojena!

Jak trávíte Silvestr Vy? Dáváte si předsevzetí?

Po návratu z hor si navíc užívám spousty věcí, kterých jsem si dříve nevšímala. Několikadenní pobyt na chatě zapadlé sněhem a navíc téměř na konci světa, bez wifi s Váma udělá zázraky. Tedy pokud to dovolíte. Člověk si uvědomí spoustu věcí, které vnímá jako samozřejmost a zjistí, co by chtěl zlepšit či opravit. Je to úžasný restart, který bych ráda všem doporučila. To praskání ohně v krbu a ta neklidná meluzína mi vážně chybí!

Chtěla bych všem popřát do nového roku jen to nejlepší! Hodně sil na všechny problémy, která Vás po vyřešení posílí. Hodně klidu a správných, pozitivních lidí okolo Vás. Trochu štěstí, dobra a zdraví, které taky není zadarmo a jako o vše jiné, se o ně musíme starat. Všem lidem, kterým něco chybí, tak přeji, ať brzy najdou to, s čím jsou kompletní a Vám všem ostatním lásku a plno smíchu!

Buďte silní a odvážní. Plňte si své sny a cíle a budete šťastní. Rozdávejte pozitivní energii, chvalte lidi a usmívejte se! Nelitujte ani minuty času strávené se svými nejbližšími. Život je přece krásný!

Čtěte můj blog a buďte tu se mnou. Moc děkuji za Vaši přízeň a těším se na Vás v novém roce 2019!

S láskou Vaše

Ann

Ann

Píše tento blog pro radost a pro rozšíření všeobecného povědomí o zdraví, módě a zdravém životním stylu. Snaží se, aby to všechno mělo smysl a aby se každý mohl zapojit. Miluje kávu, čerstvý Vogue, nové šaty, jídlo a řezané květiny. Je už prostě taková…
Z celého srdce ti děkuje za každou návštěvu, komentář a sdílení.
Žij si svůj život, tak jak chceš. Je jedno jestli je pátek nebo pondělí #lifeisabeachcocktail . com !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *