Podzimní pohoda na blogu + soutěž

Podzimní nálada se line skrz naskrz sociálními sítěmi, až dostala i mě, přestože letos zažívám poprvé tak trochu jiný podzim, a to v bikinách. V sobotu však zalezlo sluníčko za mraky a nedalo mi to nestrávit celý den v měkkých dekách, pít kávu, prohlížet časopisy a vzpomenout si na náš barevný, surový podzim. Barevné listy a sychravé počasí mi nechybí, ale “podzimní lenošné dny” mají něco do sebe…

Na blogu však najdete pro tyto dny skvělou podzimní inspiraci i z minulých let! Podzim je zkrátka studnicí inspirace a většinou nikdy nenaštve nikoho jen při první zmínce. To se však nedá říct o jeho setřičce zimě. Ta má však ještě čas, tak honem zpátky k podzimu…

Tip no. 1: SOUTĚŽ

Ve středu na mém Instagramu ve spolupráci s mojí milou kamarádkou a značkou PartyLite startuje velká soutěž o nádhernou svíčku – keramickou dýni. Má úžasnou vůni “Skořicová dýně” a je dodávána v krásné dárkové krabičce. Celý týden pak budete mít příležitost soutěžit a vyhrát ji!!! Šťastnému výherci se bude hodit jako krásná halloweenská dekorace nebo dárek. Po vypálení vám navíc zůstane tato krásná keramická dýňe jako dekorace třeba na příští rok. No není to nádhera?


Tip no. 2: Pro osamělé večery nebo pro odpolední chvilku u kávy…

DUŠIČKY #VERSUS HALLOWEEN

Zvláštní den a ještě zvláštnější noc. Noc, kdy se prolínají naše dva světy – tento a možná ještě jiný… alespoň podle nejrůznějších legend…


Tip no. 3: Pro mlsné jazýčky, kuchařské mistry i úplné začátečníky…

DŮVODY PROČ BYSTE MĚLI JÍST DÝNI + DVA NEOTŘELÉ A ZDRAVÉ RECEPTY Z NÍ

Oranžově sytá barva, křehká slupka, plno semínek a vůně trochu vzdálená melounu. Všichni dobře známe ten úžasný pocit, když si s hrdostí přineseme ten obrovský balón, plný spousty semínek domů a pomalu ho začneme rozkrajovat a postupně zpracovávat.

PODZIMNÍ VOŇAVÁ SNÍDANĚ: SKOŘICOVÉ LÍVANCE/CINNAMON PANCAKES #SUGARFREE #GLUTENFREE

Jablka jsou hlavní ingrediencí podzimu a společně se skořicí tvoří nerozlučnou dvojici pro všechna sladká pokušení. Skořice navíc zmírňuje dopady sladkého v každém dezertu a přidává úžasné aroma.


Tip no. 4: Milovníci kávy si taky příjdou na své!

PŘÍCHUŤ PODZIMU S DOMÁCÍM VEGAN „PUMPKIN SPICE LATTE“

Tři kouzelná slovíčka pro lepší náladu a podzimní potěšení však zná téměř každý, kdo podzim miluje – pumpkin spice latte. Za 12 let Starbucks prodal cca 200 miliónů těchto kelímků s lahodným a sladkým nápojem a pro některé se tak stal oblíbenou vůní podzimu, který právě teď válcuje všechny sociální sítě každým douškem. To bych však nebyla já, abych vás nepřiměla k tomu, si tento „coffee drink“ vyrobit doma, a to ze zdravějších a kvalitnějších surovin než je možné ve velkovýrobě. Tak kdo z Vás do toho půjde se mnou?!


Tip no. 5: Prohřej svoje podzimní dny dobrým čajem, knihou a užij si čas pro sebe…

Sledujte mě, soutěžte s námi a napište mi, proč milujete nebo naopak nesnášíte podzim…

Mějte se krásně!

S láskou Vaše

Ann

Ann
Ann

Writes this blog for joy, happiness. Spreading love, healthy tips, fashion trends, and a healthy lifestyle over the world. She is trying to discover an easy way for everybody to help and understand the planet. She loves the sea, exploring new places, lovely dresses, food, coffee, and fresh flowers. She is just another free soul.
Thank you so much for every visitor, comment, or sharing.
Live your life every day don’t wait for Friday or Monday because #lifeisabeachcocktail . com !

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *