Pokud jste návštěvníkem mého blogu a odběratelem novinek, poskytujete mně své osobní údaje. Já Vaše údaje zpracovávám a za jejich bezpečnost odpovídám. Slibuji, že Vaše údaje dostatečně chráním a podřizuji se požadavkům Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Správcem Vašich osobních údajů jsem já – Ann

Správcem osobních údajů je Anna Eliášová, která provozuje webové stránky – www.lifeisabeachcocktail.com, www.lifeisabeachcocktail.cz

Správce Vaše údaje spravuje a určuje, jak dlouho budou osobní údaje zpracovávány a za jakým účelem.

Jaké údaje zpracovávám a proč?

Vaše osobní údaje zpracovávám především proto, abych Vám mohla poskytovat co nejkvalitnější obsah a posílat věci zdarma. Jednotlivé důvody zpracování:

 • E-mailové kampaně a newslettery

E-mailem Vám posílám novinky, ke kterým jste se přihlásili. Zpracovávám Váš e-mail, sleduji, na co klikáte v e-mailu a jaké typy e-mailů ode mně otevíráte, za účelem lepšího výběru obsahu, který by Vás mohl zajímat.

 • Soutěže a giveaways

Pokud se účastníte nějaké mojí soutěže, zpracovávám Váš e-mail pouze za účelem kontaktování v případě výhry. Po skončení soutěže Váš kontaktní údaj z mojí databáze vymažu, pokud mně explicitně nepotvrdíte souhlas se zasíláním dalších e-mailů.

 • Komentáře

Pokud přidáte komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář, dále Vaše IP adresa návštěvníka a řetězec user agent definující prohlížeč, což pomáhá k detekci spamu.

Službě Gravatar může být poskytnut anonymní řetězec vytvořený z Vaší emailové adresy (nazývaný také hash), díky kterému lze určit jestli tuto službu používáte. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení Vašeho komentáře je Váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost v kontextu vašeho komentáře.

Osobní údaje zpracovávám po dobu trvání Vašeho souhlasu, nejdéle však 10 let od udělení souhlasu.

Předávání osobních údajů třetím osobám

Vaše údaje zpracovávám já – správce osobních údajů.

Abych mohla měřit, jak se Vám na mém blogu líbí, kde trávíte nejvíce času a kam klikáte, používám další poskytovatele služeb pro určité zpracovatelské operace. Jsou to:

Google – Google Analytics pomocí měřícího kódu

Facebook – FB Pixel pomocí měřícího kódu.

Jak mě můžete kontaktovat

Ať už na mě máte jakoukoliv otázku nebo požadavek, můžete mě kontaktovat na e-mailové adrese: ann@lifeisabeachcocktail.com

Předávání Vašich dat mimo Evropskou Unii

Vaše data zpracovávám výhradně v Evropské unii nebo v zemích, které zajišťují odpovídající úroveň ochrany na základě rozhodnutí Evropské komise.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Vaše data jsou u mě v bezpečí. Přijala jsme technická opatření, která zajišťují zabezpečení osobních údajů šifrováním přenosu dat pomocí HTTPS protokolu (ten zámeček, co je vedle mojí URL adresy) a zabezpečila Vaše osobní údaje v souladu s čl. 32 GDPR.

Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů:

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu: ann@lifeisabeachcocktail.com

Máte právo na informace, které si právě teď čtete:

 • Díky právu na přístup mě můžete kdykoli vyzvat a já Vám do 30 dnů doložím, jaké Vaše osobní údaje zpracovávám a proč.
 • Pokud se u Vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální nebo neúplné, máte právo na doplnění a změnu osobních údajů.
 • Právo na omezení zpracování můžete využít, pokud se domníváte, že zpracovávám Vaše nepřesné údaje, domníváte se, že provádím zpracování nezákonně, ale nechcete všechny údaje smazat nebo pokud jste vznesli námitku proti zpracování. Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování.
 • Právo na výmaz (být zapomenut)
 • Vaším dalším právem je právo na výmaz (být zapomenut). Nechci na Vás zapomenout, ale pokud si to budete přát, máte na to právo…
 • V takovém případě vymažu veškeré Vaše osobní údaje ze svého systému i ze systému všech dílčích zpracovatelů a záloh. Na zajištění práva na výmaz potřebuji 30 dní.
 • Stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů
 • Pokud máte pocit, že s Vašimi údaji nezacházím v souladu se zákonem, máte právo se se svou stížností kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Budu moc ráda, pokud nejprve budete o tomto podezření informovat mě, abych s tím mohla něco udělat a případné pochybení napravit.
 • Odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení
 • E-maily s inspirací, články či produkty a službami Vám zasílám, na základě našeho oprávněného zájmu.
 • V tomto případě můžete ukončit odběr mých e-mailů kliknutím v e-mailu.

Mlčenlivost

Jsem povinna zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení Vašich osobních údajů. Tato mlčenlivost přitom trvá i po skončení závazkových vztahů se mnou. Bez Vašeho souhlasu také Vaše údaje žádné jiné třetí straně nevydám.

Tyto Zásady ochrany osobních údajů nabývají účinnosti 25.5. 2018