5 trendů, které byste si rozhodně neměli nechat ujít – podzim/zima 2019 + outfit

Letošní výjimečný podzim a s ním i nekonečné babí léto nám neustále dopřává nadprůměr slunečních paprsků a spoustu možností podzimních, nemrznoucích outfitů. Kdy naposledy podzim trval tak dlouho, abychom si mohli dovolit chodit na procházky plné barevného listí  jen v saku a polobotkách?! Uvidíme jak dlouho se budeme radovat krásnému počasí, než zima vytáhne všechna svá esa z rukávu a náš kraj zasype sníh. A nebo se taky můžeme těšit na krátkou a teplou zimu? Těžko říct, pokud nemáte věštící kouli, tak to asi ani nezjistíme. Nicméně ať už to dopadne jakkoliv, prostudujte si důkladně staré i nové trendy, abyste byli připraveni. Štěstí totiž přeje připraveným!

Oversize oblečení

Oversize již pro nás není žádnou novou novinkou, ale už chvíli ho můžeme sledovat. Pravděpodobně je teď správná doba ho vyzkoušet! Při vhodných kombinacích oblečení ani nemusíte vypadat jako strašák do zelí, ale jako někdo, kdo je děsně in. Oversize kardigany nebo oversize kalhoty jsou dobrým začátkem. Později můžete přidat hůř kombinovatelné ponča a bundy. Dejte si však pozor, aby váš výsledný outfit nebyl moc rozevlátý a nepůsobil jako kdyby jste ráno vybrala šatník svému příteli. To přece nikdo nechce. 🙂

Patchwork

Pachwork je velmi specifická textilní technika. Určitě každé správné hospodyňce dobře známa. Zpravidla se z patchworku vyrábějí hlavně deky, přehozy a další domácí textilie. Proč si ale kousek geometrických vzorů z rozličných druhů a barev nevzít i na sebe? Za zkoušku nic nedáte a navíc tím skvěle oživíte své nudné a fádní podzimní/zimní barvy. Je potřeba občas přidat trochu duhy! Dávejte ale pozor na správnou kombinaci ostatních kousků, ať výsledný look není jako z cirkusu.

 ̶N̶e̶n̶í̶ JE všechno zlato, co se třpytí…

Pokud máte doma v šatníku cokoliv, co se leskne nebo vytváří zajímavé odlesky, tak honem sem s tím! Pokud však nemáte, tak utíkejte do prvního obchodu a zahrajte si na straku! Skoro všechno co se třpytí, leskne apod. je pro vás nutně #musthave. Můžou to být sexy kabátky, kalhoty, topy či sukně. Rozhodně upoutáte pozornost a nebudete pozadu. Tak co, která z vás miluje, když se leskne a třpytí? Výsledný celkový dojem pak můžete podpořit i líčením – lesky na rty i třpytivé stíny přijdou vhod.

Kůže a rozhodně nemusí být “ta pravá”!

Kůže je též velmi žhavým trendem neustále. Sníte o tom vypadat alespoň někdy jako rocková hvězda nebo nafoukaný motorkář? Nyní máte tu možnost. Kůže nádherně oživí vaše outfity a rozhodně nemusíte utrácet za “tu pravou”! Ušetříte tak nejen svoje peněženky, ale i nevinná zvířátka. Kožená sukně s oversize svetříkem vypadá přímo božsky! Musíte mít ale trochu odvahy. Někdy může působit totiž trochu vyzývavě. Pokud si s názorem ostatních hlavu nelámete, tak směle do toho, ale pamatujte, že dobrého radši pomálu!

Bílá čistota

Určitě milujete ten tip #clean looků. Čistota a minimalismus na prvním místě je number one snad v každém módním roce! Bílá je však skvělá na rozsvícení celkového dojmu. Musím přiznat, že si v poslední době na bílé barvě hodně ujíždím. Tento nový bílý kabátek jen podpořil moji lásku k ní. A létem s ní zdaleka nekončím! Ba naopak. Je skvělé někdy vyzkoušet změnu a nechodit jen v temných barvách a bílá? To je prostě známka profesionality, čistoty a jednoduchosti. Nic víc a nic míň. Žádná divočina, ale vždy splní svůj úkol na jedničku. Co vy a bílá, taky ji tak milujete?

Napište mi, jaké jsou vaše nejoblíbenější kousky pro podzim a zimu a jak se Vám líbí můj outfit! Budu se těšit!

S láskou

Vaše

 

Ann

 

Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *