Our mobile app Flaminger: Giveaway / Soutěž

International giveaway which everybody in the world can enjoy. Why?! Compete with me and win a 10x subscription for a new iOS mobile app worth 100 EUR and become a part of the modern community!

Soutěž, která nezná hranice a může vyhrát úplně každý na celém světě. Proč?! Soutěžte se mnou o 10 bezplatných stažení úplně nové iOS mobilní aplikace v celkové hodnotě 100 EUR a staňte se součástí nové komunity!

Již téměř rok jsme pracovali na novém projektu, který by lidem mohl ulehčit život a přikořenit jej trochou radosti. Vymysleli jsme novou platformu pro hledání přátel a spojování lidí na základě jejich koníčků či specifických zálib na celé planetě…

We worked for almost one year on a new project which can make the easiest life for everyone and add it some joy too. We made it up to a modern platform to find friends and connecting people by their hobbies or specific interests on the whole planet.

Už nějakou dobu hledáte někoho, s kým můžete chodit hrát tenis nebo vozit kočárek? Milujete vaření či chození do posilovny a rádi byste svoji vášeň s někým sdíleli?

Are you looking for somebody with whom you can play tennis or going out with the pram? Do you love cooking or going to the fitness center and do you want to share your passion with other people?

Why Flaminger? / Proč zrovna Flaminger?

Jsme úplně nový projekt, který chce lidem prostřednictvím internetu dát možnost najít zajímavé lidi ve svém okolí. Zároveň ale víme, že skutečný život začíná offline. Proto je hlavním cílem naší sítě seznámení a domluvení osobní schůzky. Z toho však nemusíte mít obavy, protože všichni uživatelé musí být ověření a nemělo by tak docházet k podvodům. Troufám si říci, že jsme skutečnými průkopníky bezpečné sociální sítě a tvůrci nové komunity, která si zakládá na důvěře a ne na anonymních komentářích a setkání “naslepo.”

We are a new project which wants to give you an opportunity to find interesting people in your neighborhood. But we also know that real life starts offline. Because of it, our main target is to meet people in person. You shouldn’t be afraid because all users have to be verified so there can’t be any fraud or cheating. I dare to say that we are the first pathfinders of the safe social network and creators of the new community where it’s important to trust and no anonymous comments and blind meetings.

Díky našemu speciálnímu vyhledávacímu algoritmu vám aplikace umí zobrazovat návrhy na nejvíce pravděpodobná přátelství. Můžete zde po krátkém a rychlém ověření, zabudovaném přímo v aplikaci, chatovat a domlouvat si schůzky, stejně jako rozdávat hodnocení. Pokud jste žena a hledáte jen kamarádky, tak nemusíte mít strach od žádných “slídilů” – jen si správně nastavíte profil nebo filtry.

The app is sending you suggestions for likely friendships thanks to our detailed finding algorithm. You can use chat or create invitations and feedbacks after the quick verification built exactly in the app. If you are a woman and you want to find other girls you can’t be afraid of a man stalking – just use the filters right.

Link AppStore / Odkaz na AppStore.

Giveaway/ Soutěž

Na mém Instagramu @lifeisabeachcocktail brzy začne soutěž o ‼️10 promo kódů‼️ pro zdarma stažení aplikace 🦩Flaminger.

On my IG account @lifeisabeachcocktail will run a giveaway soon for the‼️10 promo codes‼️ for free downloading of the app🦩Flaminger.

🔞Zúčastněním soutěže prohlašujete, že jste starší 18ti let.
🔞I declare that I am over 18 years of age

🍏Výhru využijete na iPhone 6s nebo novější. (vyžaduje iOS 13+)
🍏 You can use it on the iPhone 6s or later. (it requires iOS 13+)

Podmínky soutěže: / Conditions:

🦩sledovat IG @lifeisabeachcocktail
🦩follow @lifeisabeachcocktail

🦩sledovat IG @flamingerfindfriends
🦩follow @flamingerfindfriends

🦩dát ❤️ tomuto příspěvku na IG
🦩give ❤️ to this post

🦩označit v komentáři dva přátelé, které jsi šťastný že máš
🦩tag 2 friends in comments that you are happy you have them

Soutěž bude probíhat v průběhu listopadu či prosince! Hodně štěstí!🍀
The giveaway will run during November or December. Good luck!🍀

Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *