Proč si zamilovat #boho styl? Aneb plesová epidemie vrcholí.

Plesová sezóna je jako zimní epidemie – pokud milujete společnost, dobrou zábavu a tanec nebo alespoň hudbu, zcela určitě jí dlouho neodoláte. Je příliš toxická a šíří se velice rychle, ale daleko rychleji se šíří věty typu: “Nemám co na sebe!” či “Nevím co udělat se svými vlasy!”. Než vás stihne pohltit panika, tak přináším skvělý styl, který je momentálně v kurzu a přešlap vedle s ním rozhodně neuděláte. Snad jen pokud si nejste jistá, kterou nohou máte vykročit při valčíku! Pak vás ani nejnovější lodičky od Louboutina nespasí…

Poslední dobou na nás odevšad křičí: “Hlavně buďte sama sebou”. To zní moc pěkně, ale co když by se ostatní spíše polekali a pravděpodobně utekli někam hodně daleko? I s tím musíte počítat, ale hlavně to nebrat zase tak vážně. Boho styl je hlavně o dětských snech, touhách, přírodních motivech a taky o ženskosti. Nechte v sobě jednoduše probudit svoji vnitřní řeckou bohyni, vznešenou princeznu nebo nespoutanou indiánku. Fantazii se meze nekladou a ani pravidlům moc ne. Pokud však chcete jít na ples, tak se vyvarujte kýčovitým kombinacím a zkuste tuto verzi “boho” alespoň trochu učesat. Přece jenom to není žádný táborák s náčelníkem u teepee!

Proč si teda #boho tak zamilovat?

Učesaná – neučesaná, oblečená – neoblečená, upravená – neupravená… tak nějak ano i ne, ale celkový dojem nemusí působit moc upjatě. V podstatě při troše štěstí, snahy a příprav můžete vykouzlit velmi povedený look, který však bude vypadat jako byste se právě proběhla po louce, tak nějak si sepnula vlasy a přibrala k tomu šaty v přírodních barvách. Nebudete svým zevnějškem na okolí křičet: “Strávila jsem doma 3 hodiny před zrcadlem, tak se teď koukejte.” Ale budete přirozeně upravená, roztomilá a cool. Asi jako lesní víla jen bez ranní rosy a studánky.

Doplňky jsou velice jednoduché a vkusné a skoro vždycky najdete nějaké doma nebo u mamky či kamarádky. Pěkné barevné korálky, květiny, náušnice z peří, zlaté antické náramky a prstýnky, šátky, kruhové náušnice apod.

Vlasové účesy jsou velmi jednoduché a měly by být hlavně vzdušné. Stačí nakulmovat vlasy a splést je do nejrůznějších copů či volných drdolů. Nezapomeňte si umýt vlasy a klidně jim dovolit být trochu “neposlušné” – uvolnit sem tam pramínek a nelpět na dokonalé, precizní práci. Květiny a květinové vlásenky vypadají ve vlasech opravdu úžasně a celý efekt perfektně rozzáří.

Šaty vybírejte jednoduchého střihu a s jednoduchými motivy, abyste mohli výsledný outfit doladit doplňky. Držte se přírodních a jemných barev, aby moc nekřičely. Pastelové jsou perfektní. Pokud zvolíte vzorované šaty, tak na to pamatujte při výběru doplňků a volbě účesu, abyste celkový “vílí” efekt už moc nepřeplácaly. Víla si prostě vezme jen to nezbytné pro svoji krásu a spíše zvýrazní to, co už na sobě má. Nezapomínejte na to i při make-upu a zvolte spíše jemnější tóny stínů a rtěnek.

Já si #boho okamžitě zamilovala a pokud mám příležitost, tak ho velice ráda opráším. Člověk se potom necítí tolik spoutaný pravidly, módou a vkusem a může prostě jen tak být. A to je někdy taky moc fajn.

Jak se Vám líbí můj look laděný do boho stylu? Plánujete jít na ples?

Krásný den i celý týden Vám přeje

Vaše

Ann

Ann
Ann

Writes this blog for joy, happiness. Spreading love, healthy tips, fashion trends, and a healthy lifestyle over the world. She is trying to discover an easy way for everybody to help and understand the planet. She loves the sea, exploring new places, lovely dresses, food, coffee, and fresh flowers. She is just another free soul.
Thank you so much for every visitor, comment, or sharing.
Live your life every day don’t wait for Friday or Monday because #lifeisabeachcocktail . com !

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *