5K, týden lásky a jedno velké díky vám všem

Co bychom byli bez lásky?! Den svatého Valentýna je za dveřmi a s ním i spousta překvapení, květin a tajných vzkazů napsaných na červených kartičkách ozdobených srdíčky. Možná u nás není tradice svátku zamilovaných ještě nějak moc zažitá, nicméně si myslím, že každý rok přiměje k návštěvě květinářství čím dál více mužů. A to rozhodně není špatně. #sayiloveyou

O poselství (ne)obyčejné lásky si můžete přečíst ve valentýnském článku z minulého roku přímo zde. Zde jen krátký úryvek:

“Pokaždé, když si stěžujeme na tento svět, jak moc je zkažený a kolik zla se v něm každý den děje, zapomínáme na lásku. Je všude kolem nás. Je to jedna z nejsilnějších emocí. Dokáže lidem zatemnit mysl a někdy je donutí dělat věci, nad kterými zůstává rozum stát. Již po staletí dokáže převrátit lidem životy vzhůru nohama, rozpoutávat bitvy a války, zabíjet nebo lámat naše srdce “vejpůl.” Někdy je těžké ji najít, někdy může být složité si ji udržet a o to obtížnější je – ji neztratit. Můžete si myslet, že jste dost silní a že ji k životu nepotřebujete, ale ten, kdo ji nikdy nepozná, je pravděpodobně nejchudší člověk na tomto světě. Všechny peníze, domy, auta i všechny ostatní věci světa vám ji nikdy nemůžou nahradit. Láska má spoustu odlišných forem, a navíc jsme díky ní zranitelnější. To je její jediná nevýhoda. Často se potom ptáme, stojí to trápení vlastně za to? Nicméně věřte mi, že rozhodně ano.”

Návod na zamilovaný týden nejenom na Valentýna:

Pondělí: Uvařte si společně večeři. Použijte nový, neozkoušený recept.

Úterý: Podnikněte nějakou sportovní aktivitu – běžte na lekci jógy, projížďka na kole, taneční hodina, brusle…

Středa: Udělejte si masáž. Prohlédněte si staré fotoalbum a namalujte si vzájemně portrét.

Čtvrtek: Navštivte knihovnu, koncert nebo kino.

Pátek: Zkuste co nejlépe napodobit svoje první rande.

Sobota: Udělejte něco neobvyklého. Jděte na nádraží a kupte si jízdenku na první vlak, projděte si město, dejte si kávu a jeďte zpátky domů. Nebo běžte na piknik, pouštět draka, bruslit, či do náhodně vybraného muzea. Fantazii se meze nekladou, hlavně buďte spontánní.

Neděle: Skočte si do města na dobrou snídani nebo brunch. Dejte si palačinky, vafle, capuccino, prostě to, co milujete.

Doufám, že si užijete svátek zamilovaných a některé idee na romantické schůzky třeba neschováte do šuplíku. Já Vám ze srdce přeji, ať oslavujete svoji lásku celý rok, nejenom na Valentýna a hlavně ať jste šťastní!

A když už je řeč o lásce, která může nosit miliony masek a tváří, tak jsem momentálně totálně zamilovaná do svého nového čísla sledujících na Instagramu. Ne že by 5 tisíc bylo nějaké obrovské číslo, ale pro mě má obrovský význam. Děkuji za to, že tam jste i za to, že mi ukazujete cestu, kterou mám jít. Že mě inspirujete a podporujete. Děkuji za všechny Vaše milé a pochvalné zprávy. Vím, jak je hrozně těžké napsat někomu, koho vůbec neznáte. Všichni jste mojí inspirací a doufám, že já snad pro Vás taky. Posílám jedno velké děkuji plné blogové lásky pro všechny své fanoušky i nefanoušky, protože bez Vás všech bych nebyla nic!

Krásného Valentýna a celý zamilovaný týden přeje

Vaše

Ann

Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *