Jaro v našich šatnících 2019 + outfit

Sluneční paprsky začínají pomalu prohřívat zmrzlou zem a s námi je to podobné. Můžeme konečně odložit kozačky, teplé a neforemné kabáty (ve kterých vypadáme jako sněhulák), čepice, rukavice a všechny ostatní zimní nezbytnosti. Musíme konečně bez váhání vytáhnout sluneční brýle, perfektně střižené kabátky a nové tenisky. Říkám to pořád, ale jaro je tou nejkrásnější změnou… První káva na zahrádce, ranní zpěv ptáků a první dlouhé procházky městem či přírodou s rozkvetlými stromy. To nelze nemilovat. Co je však letos “must have” pro váš perfektní outfit, abyste mohla vyrazit?

Žlutá je nová černá

Pro každou sezónu je většinou charakteristická jiná barva. Žlutá je netypická. Vyzařuje jako slunce do okolí vaši jedinečnost. Jen správná dáma ji umí správně a hlavně slušivě nakombinovat. Musíte s ní opatrně, abyste se nespálily. Doporučuji začít doplňky k nevýrazným lookům. Později můžete přidávat i nové kousky, ale jemně! Nejkrásnější je v mobinaci s bílou nebo černou. Žlutý kabátek či sako je úžasným oživením… Zkuste je také!

Historické motivy

Historické potisky nejčastěji obrazů nebo soch jsou jen pro odvážné! Můžete při jejich nošení dokázat svoji oddanost módě. Hlavně s rozumem, abyste nevytvořila dojem: “právě jsem vykradla muzeum.” 🙂 Jde o velmi hot trend, ale já bych si vystačila třeba jen s doplňky. Při správných kombinacích však můžete vytvořit velice originální look, který vám všichni ostatní fashionisti budou moci jen závidět.

P.S. Renesance je zpět!

Sci-fi tenisky

Kdo si na jaře nepořídí nové tenisky, jako by ani nebyl. Obvzláště když je z čeho vybírat! Bílé vypadají skoro ke všemu bezchybičky, černé jsou sexy a ty barevné roztomilé. Navíc jsou všechny neuvěřitelně pohodlné. Zkrátka… taky nevíte, které si vybrat dřív? Já letos půjdu asi do světle růžové a co vy už máte svoje favority?

Džínové minisukně a zvonáče

Muži milují, když začneme nosit sukně, tak proč jim trochu nerozproudit krev? Džínové minisukně hlásí veliký comeback a navíc si v nich musíte připadat sexy. A pokud nejste zrovna zastánkyní sukní a preferujete spíše kalhoty, tak se poohlédněte po těch do zvonu. Jsou taky pomalu, ale jistě zpátky. Teď máte určitě těžké dilema – sukně vs. kalhoty?! Dám vám dobrou radu, vezměte si oboje! 🙂

Kabelka je základ

Kabelka nikdy není pátým kolem u vozu a obzvláště ne tahle kulatá! Hitem nejen pro letošní jaro, ale i léto. Ty proutěné ve mně vyvolávají iluzi nekončícího léta a romantiky. Ale ty ostatní – ne že by nestály za hřích. Podlehněte kruhovému střihu a pořiďte si je místo záchranného plaveckého kruhu pro letošní sezónu. Do města či na pláž – všude zapadnou dokonale.

 

SPRING OUTFIT

Jak se Vám líbí můj outfit? A kteří jsou Vaši favoriti pro jarní sezónu?

Mějte krásný den i celý týden Vaše

Ann

Ann
Ann

Writes this blog for joy, happiness. Spreading love, healthy tips, fashion trends, and a healthy lifestyle over the world. She is trying to discover an easy way for everybody to help and understand the planet. She loves the sea, exploring new places, lovely dresses, food, coffee, and fresh flowers. She is just another free soul.
Thank you so much for every visitor, comment, or sharing.
Live your life every day don’t wait for Friday or Monday because #lifeisabeachcocktail . com !

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *