3 letní looky, kterým se inspirujete vy?

Léto mám ze všeho nejraději a není to zdaleka jen kvůli krásnému počasí, ale především kvůli mému šatníku! Teplo a nepřeberné množství příležitostí mi dávají možnost vyzkoušet spoustu neotřelých, úžasných a osvěžujících kombinací… Kdy jindy taky vyvětrat všemožné trička, body, sukně, šaty…?

Royal blue v celé své kráse

Modrá je dobrá a královská je prostě top! Tyto šaty byly láska na první pohled. Jsou z kolekce Gold od francouzského návrháře Gilese Deacona. V těchto úchvatných koktejlkách jsem zahájila svatební sezónu. Ta nádherná barva mi připomněla moře, a tak jsem svůj celý look sladila do mořského stylu. Šperky jsem vybrala ve zlaté barvě. Boho náušnice slunce/měsíc jsou mým favoritem pro celé léto. Hnědé sametové lodičky jsou od značky Savida a jejich největší předností je fakt, že v nich vydržím klidně i celý den!

   
  

OOTD inspirovaný Blair

Gossip Girl je srdcovka, skoro každá žena či dívka alespoň nachvíli zatouží být Blair Waldorfovou. Pokud nasadíte čelenku, propůjčí vám trochu její osobnosti a hrdosti. Vtip je v tom, že si ji zamilujete. Stříbrný top je z Atmosphere a tuto černou sukni s vysokým pasem mám již několik let. Je nadčasová a stále úžasná. Černá brož, perlové náušnice a čelenka propůjčuje outfitu nestárnoucí nádech.

   
  

Boho, éterická víla

Letní volné šaty jsou asi jako výborný dezert v tříchodovém menu. Další si už nechcete objednat, ale pořád nemáte dost. Květy navíc dodávají jemnost a křehkost každé ženě. Nezapomeňte ani na závan romantiky… Ideální pro letní procházky městem, večerní koktejl nebo romantickou schůzku. Kdy jindy si obléci šaty než právě teď?! Retro brýle jsou dalším skvělým doplňkem, které prozáří váš výsledný look. Náušnice ve tvaru malých květů jen skvěle podtrhly výsledek. Tato drobná kabelka ve vínové barvě patřila mojí mamce a hle, už je zase IN!

A to je právě to, co na módě miluju – nikdy není stálá ani stereotypní, ale neustále se vrací zpět…

   
  

Krásné pondělí i celý týden Vám přeje Vaše

Ann

Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *