3 #nadčasové kousky, které prostě ve Vašem šatníku nesmí chybět + #outfit

Spousta trendů, nová dávka inspirace, tisíce vychytaných outfitů doslova válcují sociální sítě každý den. Každý rok módní špičky určují nové módní trendy a téměř celý svět je potom bere za své. Existují ale naštěstí i kousky, které ve Vašem šatníku můžou ležet roky a Vy je tak můžete čas od času oprášit. Vyhnete se tak zběsilému a mnohdy vysilujícímu nakupování nových trendů… o jaké #timeless kousky se tedy jedná?

  1. Roztrhané džíny

Roztrhané džíny měl každý z nás už určitě několikrát na sobě, jak šel čas. Přesto se občas najdou i tací, kteří vám “připomenou”, že byste si už konečně mohli koupit nové džíny. 🙂 Jak se však střídají nejrůznější trendy, tak roztrhané nebo otrhané džíny jste už ze svých skříní mohli vytáhnout několikrát. Máničky, hippies, rockeři, ale i nedávné módní trendy ukazují rozervané džíny jako hit. Nejlépe podle mě uděláte, když si je koupíte v modré klasické barvě a díry budou tak různě nahodile mezi stehny a lýtky. Extrémní velké díry vypadají teď taky stylově, ale už se potom nejedná moc o nadčasový kousek. Takže když to nepřeženete, tak vám můžou ještě dlouho posloužit.

  1. Bílé tenisky se Vám budou hodit vždy

Jednoduché, bílé a klasické tenisky s bílými tkaničkami jsou perfektní a budou v módě téměř pořád. Je pravda, že se o ně musíte pěkně starat, protože bílá barva je hodně složitá na údržbu. Když tomu však obětujete nějaké úsilí, mohou vám některé kvalitnější a nadčasové značky dlouho posloužit… Například Lacoste i Levis vyrábí bílé a obyčejné tenisky již léta a v každém módním období si najdou své oblíbence. Můžete je vzít i k sukni nebo šatům či k roztrhaným džínům a vždy budete vypadat na jedničku!

  1. “Malé” jednobarevné

One is never over-dressed or under-dressed with a little black dress.

Karl Lagerfeld

Every woman needs a little black dress.

Mnoho módních ikon i návrhářů doslova pěje ódy na “malé černé” šaty. Každé ženě by údajně měly viset na ramínku ve skříni a pokud si je vezmete na téměř každou příležitost, tak skoro není co pokazit. Souhlasím! Černá je taky dobrou volbou, ale myslím, že v šatníku každé z nás můžou dobře posloužit i jiné barvy. Bílá se vám třeba nemusí hodit na svatbu nebo v zimě, ale pokud třeba milujete červenou nebo růžovou, tak proč tedy nevybrat pěkný, decentní odstín a nepoužít je místo “malých černých”? Určitě budete originální a s některými odstíny rozhodně nešlápnete vedle. Tak povolte uzdu svojí fantazii, akorát dbejte na to, aby byly opravdu jednobarevné bez žádných jiných výrazných doplňků…

 

P.S. Jak se Vám líbí můj dnešní outfit? Napište mi!

 

Krásné dny plné módy přeje

Vaše

 

Ann

Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *