Fotoreportáž – Top móda 2018, Kroměříž

V sobotu jsem zavítala po delší době do společnosti a to při příležitosti módní přehlídky přímo v Arcibiskupském zámku u nás v Kroměříži, kterou jsem si nemohla nechat ujít. Ochutnávku některých modelů jste mohli vidět na mém Instagramu. Naštěstí Vám to nestačilo a požádali jste mě, abych o tom napsala. Tak se tedy pojďme společně podívat do světa módy!

Top móda, jak se tato perfektní akce nazývá, se u nás konala již po sedmnácté. Celou akci má společně s výbornou organizací na svědomí Agentura Fatima. Naše město navštívili modelky, stále ještě úřadující Česká Miss, modelové a šest módních návrhářů zde představilo své nové kolekce. Top móda se však snaží dát obyčejné módní přehlídce jiný rozměr, a to ve spojení s charitou. Výtěžek z módní přehlídky je věnován Naději Otrokovice, která se stará o lidi s handicapem. Mimo jiné i někteří odvážlivci si zde předvedli pár modelů a publikum je podpořilo velkým potleskem. Celým večerem provází výborný a vtipný Jan Čenský a dokonalé atmosféře přispívá Sněmovní sál v historickém zámku, kde se mimo jiné natáčel třeba i slavný Amadeus. Atmosféra je tedy více než slavnostní, obzvláště se skleničkou šampaňského v ruce o přestávce…

Návrháři:

Sandra Švédová

Sandra se ve své nové kolekci FW/18 pokoušela „utéci z reality všedního dne“ a pokusila se pracovat s novým materiálem, jímž je kovové vlákno. Zní to velmi zajímavě a myslím, že se to více než povedlo. Barvy byly hlavně černá, šedá a bílá a já osobně si myslím, že se jednalo o velmi nositelné kousky s trochou minimalismu… Posuďte sami!

Michal Marek

A jeho kolekce, která nese jméno ALTERNATIVE FUTURE a sám návrhář jí popisuje těmito slovy: „Nosným tématem nové kolekce je naše budoucnost a její alternace. Podstatou naší budoucnosti jsou naše myšlenky.“ Velmi šikovný návrhář, který mimo jiné působil nějakou dobu i jako make-up artista pro značku Chanel, avšak toužil i po své vlastní tvorbě. Navrhuje kolekce jak pro dámy, tak i pro pány. Zakládá si na originalitě, nezná limity a pracuje s kvalitními látkami se smyslem pro cit barev celých modelů… Za mě perfektní kvalitní kousky, velmi mě zaujaly modely pro muže.

Marie Zelená

Je česko-slovenská módní návrhářka a ve své tvorbě, kterou tvoří převážně večerní šaty se velmi soustředí na návrat k hodnotám a tradicím. Velmi mě zaujaly její šaty, které měly na sukni vyobrazená česká a slovenská místa – hrady či přírodu. Působilo to velmi originálně a hlavně vlastenecky.

Jiřina Tauchmanová

Představila svoji kolekci GLAMOUR. Jak samotný název vypovídá, šlo hodně o půvab dámských křivek za použití pastelových barev, luxusních krajek a úžasných střihů.

Bc. Petr Kalouda

Jeho kolekce s názvem BARE odprošťuje od zdobných prvků a čerpá v historii. Řekla bych, že se jedná o velmi extravagantní, avšak velmi vkusnou kolekci plnou zajímavých detailů. Mě osobně velmi nadchla!

Luděk Hanák

Na závěr Luděk Hanák s jeho kolekcí Flow. Luděk mimo jiné obléká i finalistky České Miss. Tvoří především společenské šaty. Musím říct, že šaty byly opravdu perfektní a některé z nich bych si nejradši hned odnesla domů…

A co říkáte na všechny kolekce a modely Vy? Napište mi Vaše názory, budu se moc těšit…

Na závěr můžete ohodnotit i můj outfit! Zvolila jsem trochu něco extravagantnějšího na takovou událost a myslím, že se mi výsledný look docela povedl. Všimněte si drobného detailu v podobě odstínu rtěnky a psaníčka.

Krásný den Vám přeje

Vaše

 

Ann

 

Ann
Ann

Píše tento blog pro radost a pro rozšíření všeobecného povědomí o zdraví, módě a zdravém životním stylu. Snaží se, aby to všechno mělo smysl a aby se každý mohl zapojit. Miluje kávu, čerstvý Vogue, nové šaty, jídlo a řezané květiny. Je už prostě taková…
Z celého srdce ti děkuje za každou návštěvu, komentář a sdílení.
Žij si svůj život, tak jak chceš. Je jedno jestli je pátek nebo pondělí #lifeisabeachcocktail . com !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *