Inspirace: #Home party v jižním stylu

3-chodové menu inspirované jižním vánkem, Sangria, Prosecco a skvělá dámská společnost… To vypadá na skvělý večer, nemyslíte?! Posílám inspiraci, jak skvěle může vypadat i obyčejný večírek pro vaše kamarádky u vás doma. Kam jsme zavítaly tentokrát? Na slunečné pobřeží a ani na chvíli jsme nelitovaly… Taky už slyšíte příboj a křik racků?

Všichni moc dobře vědí, že tématické večírky – to je moje! Už mockrát jsem je skoro přinutila přijít v kostýmech nebo vymyslet něco netradičního. Nachystat pár jednohubek a skleniček, totiž není až taková zábava. Když už se do něčeho pustím, tak pořádně anebo radši vůbec. No ne?!

Tentokrát jsem se nechala unést jižním stylem. Vytvořila jsem 3-chodové menu, které přesně odpovídalo tomu, že zde byly použity originální suroviny z jižní kuchyně, ale zároveň netradičně upravené do mého zdravého životního stylu. Na čem jsme si tedy pochutnaly?

Předkrm byl jednodušše italský – bezlepkové Penne all’arrabbiata, jako hlavní chod byla výborná ryba ze Španělska – Okáč s brokolicovým pyré se zakysanou smetanou a jako dezert byl raw puding z ovoce s výraznou chutí fíků a kakaa. Ještě jsem dostala bezlepkový dortík z mandlí, který byl taky vynikající a úplně do mého menu zapadal. K tomu jsme tématicky pily Sangriu, Prosecco a nakonec došlo i na bílé víno…

Z dekorací jsem jednoduše naaranžovala růžovou organzu a vybrala mořské dekorace – dřevěný maják, hvězdici, záchranné kolo, hlavně spoustu mušliček, kamínků a svíček. Taky jsem zde využila nádherné řezané květiny, které jsem o víkendu dostala. Bez živých květin nikdy nechystejte stůl nebo tabuli! Nikdy, ale opravdu nikdy to nebude ono.

Líbí se Vám moje inspirace? Jaký tématický večírek jste naposledy chystali Vy? Které jídlo Vás nejvíce zaujalo? Napište mi!

Krásný začátek týdne Vám přeje Vaše

Ann

Ann
Ann

Writes this blog for joy, happiness. Spreading love, healthy tips, fashion trends, and a healthy lifestyle over the world. She is trying to discover an easy way for everybody to help and understand the planet. She loves the sea, exploring new places, lovely dresses, food, coffee, and fresh flowers. She is just another free soul.
Thank you so much for every visitor, comment, or sharing.
Live your life every day don’t wait for Friday or Monday because #lifeisabeachcocktail . com !

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *