Léto ve městě: černobílý look

Pokud žijete ve městě, tak si vždy všimnete, že jej léto dělá jiným místem. Na každém kroku najdete otevřený nový stánek, zmrzlinu či kavárnu, město hýří lidmi a při usednutí na první zahrádku s drinkem plným ledu cítíte známý závan, že je vše tak, jak má být… Léto ve městě je prostě léto ve městě. Není o čem pochybovat.

Černobílé módní kombo již uchvátilo spoustu osobností módy. Bílá barva se navíc k létu více než hodí. Kdy jindy můžete vytáhnout bílé šaty, kalhoty a sukně než právě teď? Čím jednodušší, tím často lepší. Nechte se unést čistou a nádhernou barvou a nenechávejte ji jen nevěstám!

Ani černá však nemůže zůstat v létě pozadu. V nejteplejších dnech není sice nejlepší volbou, ale navečer či doplňkově je většinou základem všech šatníků. Zeštihluje, hodí se ke všemu, je sexy a vytrhne vás často z omylu, že je s ní nuda.

Inspirujte se mým lookem, ve kterém jsem si užila krásný den v Brně, ochutnala doslova božskou zmrzlinu a nakoupila nějaké ty malé-velké radosti…

Ať už si vyberete cokoliv na letní toulání centrem, hlavně nezapomeňte úsměv a sluneční brýle. Léto je tu jen chvíli a stojí za to si ho v plné kráse užít. Škoda každého outfitu, který nevynosíte! #moudrodne

Bílý top nebo halenka je nutností

     
    

Černá sukně není nikdy špatný nápad

     
    

Mokasíny jako nejlepší obuv pro nakupovací horečku

     
    

Doplňky, které jsou trendy neustále

     
    
Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *