Soutěž o motivační diáře 2021!

Motivace je možná to, co ti poslední dobou schází, abys dosáhl toho, co v životě opravdu chceš. Ať už je to úspěch v tvojí kariéře, vysněný dům či nový životní styl – všechny mají jedno společné. Nenechají tě v noci klidně spát, dokud se nesplní. Každý správný snílek ale ví, že na to, aby se mu vyplnilo, po čem tajně touží, potřebuje plán…

PROČ JE DOBRÉ POUŽÍVAT DIÁŘ? A POKUD TO JEŠTĚ NEDĚLÁTE, PROČ ZAČÍT?!

Najdete v článku z minulého roku zde.

Nezbývá, než doufat, že příští rok bude lepší pro všechny. Kdo má ale svoje cíle jasně dané, toho nějaké to drobné zdržení jen tak nezastaví. Někdy je však těžké neustále hledat motivaci nebo si pamatovat své cíle a plány. K velkým cílům často vede spousta malých krůčků, které se až jednoho dne postupně sečtou. Diář, jako váš každoroční průvodce vám může pomoci udržet směr a vítr v zádech, i když zrovna hrozí bouře nebo váš cíl ještě zdaleka není na dohled.

Ve spolupráci s kouzelným motivačním obchodem I can academy jsme si pro vás připravili soutěž o mé oblíbené diáře Srdce ženy na rok 2021.

Rok 2020 byl pro mnoho lidí výjimečně náročný. Přinesl změny, na které nebyl připraven asi nikdo. I o tom je však cesta životem. Někdy nás podpoří, jindy to vypadá tak, jako by se nás snažil srazit na kolena. Je na nás, jestli si zvolíme cestu oběti nebo se uprostřed toho chaosu naučíme tančit, abychom i tak vzkvétali.

V tomto diáři vám pomůžeme poskládat, co se rozpadlo. Dát znovu dohromady a vyléčit 6 důležitých oblastí života.

I can academy

Proč používám diář já a proč právě tento pro ženy?

Mám větší kontrolu nad svými plány a často mě nutí něco v mém životě změnit. Je to takový můj deník, díky kterému si uvědomuju, ve které části roku se nacházím, co jsem chtěla dokončit, jak bych se ohodnotila či jak můžu využívat svoje cyklické výhody. To je unikátní na tomto diáři. Málo žen ví o tom, jak mohou dobře využívat svoji energii díky svému menstruačnímu cyklu. To vše a mnohem více zjistíte, když jeden z nich vyhrajete…

Kde můžete soutěžit?

Tradičně na mém Instagramu @lifeisabeachcocktail, kde najdete všechny podrobnosti.

Odkaz na soutěž

Co můžete vyhrát?

Speciální cena: Motivační diář Srdce ženy 2021 + Motivační sešit

+

3x Motivační diář Srdce ženy 2021

Nemusím určitě opakovat, že diáře by mohly sloužit i jako krásný dárek pod stromeček. 🙂

Hodně štěstí všem soutěžícím a doufám, že Vám udělají radost!

S láskou

Ann

Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *