3 HOT #módní kousky letošní zimy

Také Vám přijdou všechny zimní dny tak nějak stejné? Na barvy rozhodně nemáte fantazii a pokaždé, když někam jdete, přemýšlíte, aby Vám hlavně nebyla zima? Už se těšíte na léto plné barev, všemožných střihů a lehkých látek? Já už se také nemohu dočkat. Nicméně zimu tu máme podstatně delší dobu v roce než léto, tak je potřeba si ji občas i trochu užít. V tomto článku vám tedy přináším tipy na 3 podle mě nejlepší módní kousky letošní zimy…

Kožešinové vesty jsou hitem nejenom na Instagramu

Musím říct, že jsem tomuto trendu nějakou dobu odolávala a dnes už rozhodně nechápu proč. Na Vánoce jsem letos dostala jednu šedou vestu, pochopitelně z umělé kožešiny a nemůžu ji skoro přestat nosit! Jsem totiž hrozně zimomřivá a celou zimu mi vždy bývala všude zima. Tato vestička mě nejenom skvěle zahřeje, ale krásně i doplní můj outfit a přidá mu takový pěkný zimní nádech. Dá se nakombinovat téměř ke všemu a pokud si ji vezmete kamkoliv s sebou, máte opravdovou jistotu, že vám nebude zima. Můžete ji skvěle nosit i na jaře na kožené křiváky a obměnit tím jarní kombinace vašich outfitů. Co vám budu vykládat, tento trend jsem si nakonec zamilovala, takže za mě určitě 10 bodů z 10. Na další zimu si pořídím nejmíň tři další různé barvy, abych je mohla střídat.

Roláky ̶m̶ů̶ž̶o̶u̶ ̶b̶ý̶t̶ JSOU sexy

Doba, kdy se roláky nosily jen z povinnosti, abyste potěšili rodiče či babičku, je dávno pryč. Roláky se znovu vrátily do módy a rozhodně nejsou nudnými kousky v našich šatnících. Ba naopak můžou být i velmi zajímavé, a nakonec i sexy. Neodhalují sice nic navíc, ale o to dávají větší volnost fantazii, takže pokud vsadíte na upnutý rolák skvěle padnoucího střihu, rozhodně zapůsobíte. Zlaté pravidlo – méně je někdy více, platí v módě vždy dvojnásob. Klasický rolák černé barvy je navíc velmi nadčasový kousek. Pokud opomenete všechny tyto výše zmíněné výhody, které roláky nabízejí, tak nesmíme zapomenout na fakt, že jsou navíc i velmi teplé a pohodlné. Musíte si ovšem vybrat příjemný materiál, který vás nebude kousat do krku, jinak byste ho mohla pořádně proklínat celý večer. Samozřejmě i muži by si měli povšimnout tohoto trendu. Mně osobně se na nich roláky moc líbí.

Co je pletené, to se počítá

Stejně jako se spousta “retro” věcí dnes vrací do módy, tak pletení není vyjímkou. Na Internetu i sociálních sítích si nelze nevšimnout pletených přehozů do domácnosti, které se stávají hitem, pletenými zimními čelenkami nebo všemožné pletené a háčkované přehozy, které najdete ve všech módních obchodech. Pletené věci vypadají velmi efektně a k tomu všemu přidávají malý nádech historie. Jsou to tak trochu vintage kousky našich babiček, které jsme vzali a oprášili z jejich skříní. Pokud vaše babička nebo maminka umí plést, tak potom máte skvělou příležitost využít jejich služby. Jakou by z vás babička měla radost, to určitě víte vy sami nejlépe. Stačí jí najít vhodnou předlohu a může se pustit do práce. Pokud vám přijde, že vašemu nově upletenému svetříku nebo čelence něco chybí, tak je dozdobte našitými perličkami. Jedná se o hodně žhavý trend poslední módy, který vypadá velmi vkusně a stylově.

 

Krásné dny plné módy

přeje

Vaše

 

Ann

Ann
Ann

Born in the Czech Republic, I spent 4 years in Spain, which is why the Mediterranean Sea holds such a special place in my heart. Fluent in Czech, English, and Spanish, I embrace the lifestyle of a digital nomad, currently traveling across the world. I studied at a classical music conservatory – playing the clarinet. I’m passionate about books, art, mindfulness, and the traditional slow-paced way of life. The night sky, sunsets, and the pleasure of tasty homemade vegetarian food make me excited.

Find me on: Web | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *